Марина Толмач.Сервіси для організації дистанційного навчання

04.09.2020

☝️Одна з найзручніших безкоштовних платформ для організації дистанційного навчання - Google Suit for Education.
Це - безкоштовний пакет хмарних сервісів для навчальних закладів, який допоможе ефективно організувати спільну роботу в умовах карантину????
Сюди входить і пошта, і ґуґл-диск для зберігання інформації, Meets для відеоконференцій, ґуґл-форми для опитувань та тестування, Classroom для навчання учнів.
????Корисно дізнатись, що ґуґл-диск для навчальних закладів має безлімітний простір для зберігання документів, відео тощо.
Про те, як організувати навчання у Google Classroom, детально розповідає Марина Толмач - викладачка кафедри комп’ютерних наук, заступниця декана Факультету дистанційного навчання КНУКіМ, член робочої групи з реалізації проекту програми Еразмус + «dComFra» (Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян).
«Освітній марафон» реалізується БО «Благодійний фонд Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну"в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) USAID Ukraine - USAID Україна Агентства США міжнародного розвитку (USAID).

Коментарі

Щоб залишати коментарі необхідно авторизуватись.
logo Освітній Марафон© 2019