Цифрова грамотність освітян як базова складова розвитку інформаційногр суспільства

27.08.2020

А ви знаєте, що у світі майже 800 мільйонів осіб дорослого віку не мають жодних цифрових навичок? 23% громадян-членів ЄС мають недостатній рівень цифрової компетентності - від 6% у Швеції до 50% у Румунії. А 72% громадян ЄС переконані, що цифровізація і роботизація призведуть до погіршення ситуації на ринку праці????

Цифрова грамотність визначена Європейським Союзом як ключова базова компетентність для ефективного розвитку особистості. Це вміння індивідуально або колективно, ефективно та безпечно використовувати новітні інформаційні технології в навчальному процесі, в роботі, в своєму особистісному та професійному зростанні????????????
➡️Дивіться лекцію "Цифрова грамотність освітян як базова складова розвитку інформаційного суспільства":
Лекторка: Олена Тимошенко - докторка економічних наук, доцентка Київського національного університету культури та мистецтв, організатор освітньої платформи для молоді “4 People”.
____
«Освітній марафон» реалізується БО «Благодійний фонд Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну"в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) USAID Ukraine - USAID Україна Агентства США міжнародного розвитку (USAID).

Коментарі

Щоб залишати коментарі необхідно авторизуватись.
logo Освітній Марафон© 2019